Opinie o produktach z Lidla
Katalog produktw z gazetek LIDL - w kategorii:

Artykuły spożywcze

Espana to marka produktów spożywczych w hiszpańskim stylu. ...

Espana Lidl
Sodergarden to marka artykułów spożywczych należąca do ...

Artykuły spożywcze Sodergarden Lidl
McKennedy to marka produktów spożywczych sieci Lidl. Jest ...

McKennedy artykuły spożywcze
Mikado to wewnętrzna marka Lidla. Głównie przyprawy, ale ...

Mikado przyprawy z Lidla
Sweet Home to migdały w czekoladzie dostępne w Lidlu. bardzo ...

Sweet Home migdały z Lidla
Favorini to nowa marka Lidla (2010r.). Pod marką Favorini dostępne ...

Favorini wafelki i ciastka z Lidla
Bellarom to marka z Lidla pod którą sprzedawane są m.in czekolada ...

Bellarom Lidl napój kawowy i czekolada
El Tequito to chipsy nachos dostępne w Lidlu (tydzień meksykański). ...

El Tequito chipsy tortilla nachos z Lidla
Green Grocers to mrożone warzywa z Lidla (warzywa na patelnię). ...

Mrożonki z Lidla Green Grocers
Bluedino sery z Lidla. Pod tą własną marką Lidl oferuje: ...

Bluedino ser żółty z Lidla
Lovilio to marka serów Mascarpone, Mozarella z Lidla. Przykładowa ...

Lovilio mascarpone i mozarella z Lidla
Pod marką własną Trattoria Alfredo Lidl sprzedaje głównie ...

Trattoria Alfredo pizza z Lidla
Henglein nie jest marką należącą do Lidla, jest to niezależna ...

Henglein kluski na parze
Baroni to marka Lidla pod którą sprzedawane są m.in kiełbasa ...

Baroni Lidl wędliny
Combino to makaron z Lidla. Na obrazku makaron Suppennudeln, ...

Combino makaron z Lidla
Crusti Croc to chipsy z Lidla. Dostępne są chipsy solone - ...

Crusti Croc chipsy z Lidla
Fin Carre to czekolada mleczna z rodzynkami, orzechami, orzechami ...

Fin Carre czekolada z Lidla
Vitakrone to marka Lidla pod którą występują sałatki, sałatki ...

Vitakrone sałatki i pasty
Nautica to śledzie dostępne w Lidlu. Filety śledziowe w sosie ...

Nautica śledzie z Lidla
Tiradell to ryż z Lidla. Jest zwykły oraz paraboloid. Pod ...

Tiradell ryż z Lidla i makaron
Milbona to markaz Lidla pod którą występują: jogurt, sery ...

Jogurt z Lidla Milbona i sery żółte
FruitJumbo to jogurty i desery jogurtowe z Lidla. Jogurty te ...

FruitJumbo jogurty owocowe i z musli
Lidl powstał w latach 30 XX wieku w Niemczech. W Polsce markety ...

Lidl sieć sklepów spożywczo przemysłowych
First Nice to marka słodyczy i ciastek w Lidlu. Szczególnie ...

First Nice ciastka i słodycze
Pikok to marka wędlin w Lidlu. Są smaczne i mogę polecić ...

Wędliny z Lidla Pikok
Pilos to marka produktów spożywczych dostępnych w sklepie ...

Produkty Pilos z Lidla śmietana mleko jogurt
Chipsy krewetkowe lub chrupiące przekąski , cena 3,00 PLN ...

Chipsy krewetkowe lub chrupiące przekąski , cena 3,00 PLN ...
Chipsy azjatyckie tortilla , cena 3,00 PLN za 200 g/1 opak., ...

Chipsy azjatyckie tortilla , cena 3,00 PLN za 200 g/1 opak., ...
Orzeszki ziemne wasabi , cena 3,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 ...

Orzeszki ziemne wasabi , cena 3,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 ...
Orzechy nerkowca wasabi , cena 5,00 PLN za 125 g/1 opak., 100 ...

Orzechy nerkowca wasabi , cena 5,00 PLN za 125 g/1 opak., 100 ...
Ryż basmati lub jaśminowy , cena 13,00 PLN za 2 kg/1 opak., ...

Ryż basmati lub jaśminowy , cena 13,00 PLN za 2 kg/1 opak., ...
Batonik z sezamem , cena 2,00 PLN za 70 g/1 opak., 100 g=3,56 ...

Batonik z sezamem , cena 2,00 PLN za 70 g/1 opak., 100 g=3,56 ...
Tao Tao Papaja w syropie , cena 4,00 PLN za 425 g/1 pusz., 1 ...

Tao Tao Papaja w syropie , cena 4,00 PLN za 425 g/1 pusz., 1 ...
Vigo Krombucha Napój herbaciany* , cena 5,00 PLN za 330 ml/1 ...

Vigo Krombucha Napój herbaciany* , cena 5,00 PLN za 330 ml/1 ...
Woda kokosowa , cena 2,00 PLN za 310 g/1 pusz., 1 l=9,65 PLN. ...

Woda kokosowa , cena 2,00 PLN za 310 g/1 pusz., 1 l=9,65 PLN. ...
Tapioca lub Chia Pudding , cena 4,00 PLN za 140 g/1 opak., 100 ...

Tapioca lub Chia Pudding , cena 4,00 PLN za 140 g/1 opak., 100 ...
Vifon Danie z mięsem i ryżem , cena 3,00 PLN za 175/177/179 ...

Vifon Danie z mięsem i ryżem , cena 3,00 PLN za 175/177/179 ...
Tao Tao Sos , cena 4,00 PLN za 200/220 g/1 but., 100 g=2,45/2,22 ...

Tao Tao Sos , cena 4,00 PLN za 200/220 g/1 but., 100 g=2,45/2,22 ...
Jogurt pitny Lassi , cena 2,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=1,00 ...

Jogurt pitny Lassi , cena 2,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=1,00 ...
Napój Chai Latte , cena 2,00 PLN za 250 ml/1 opak., 100 ml=1,00 ...

Napój Chai Latte , cena 2,00 PLN za 250 ml/1 opak., 100 ml=1,00 ...
Makarony , cena 0,00 PLN za 
Oferta ważna od 22.05 do wyczerpania ...

Makarony , cena 0,00 PLN za Oferta ważna od 22.05 do wyczerpania ...
Makaron ryżowy , cena 4,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=2,50 ...

Makaron ryżowy , cena 4,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=2,50 ...
Blue Dragon Zupa Miso , cena 9,00 PLN za 92,5 g/1 opak., 100 ...

Blue Dragon Zupa Miso , cena 9,00 PLN za 92,5 g/1 opak., 100 ...
Vifon Zupa błyskawiczna , cena 1,00 PLN za 60/80 g/1 opak., ...

Vifon Zupa błyskawiczna , cena 1,00 PLN za 60/80 g/1 opak., ...
Tao Tao Grzyby Mun , cena 6,00 PLN za 50 g/1 opak., 100 g=12,98 ...

Tao Tao Grzyby Mun , cena 6,00 PLN za 50 g/1 opak., 100 g=12,98 ...
Pasta curry , cena 6,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=17,48 PLN. ...

Pasta curry , cena 6,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=17,48 PLN. ...
Słodki sos chili , cena 7,00 PLN za 700 ml/1 but., 1 l=11,41 ...

Słodki sos chili , cena 7,00 PLN za 700 ml/1 but., 1 l=11,41 ...
Grzyby Shii-take , cena 4,00 PLN za 280 g/1 opak., 1 kg=29,35 ...

Grzyby Shii-take , cena 4,00 PLN za 280 g/1 opak., 1 kg=29,35 ...
Sos sojowy , cena 2,00 PLN za 150 ml/1 but., 100 ml=1,99 PLN. ...

Sos sojowy , cena 2,00 PLN za 150 ml/1 but., 100 ml=1,99 PLN. ...
Kurkuma, mielona , cena 0,00 PLN za 20 g/1 opak., 100 g=4,45 PLN.

Kurkuma, mielona , cena 0,00 PLN za 20 g/1 opak., 100 g=4,45 PLN.
Curry , cena 0,00 PLN za 20 g/1 opak., 100 g= 3,95 PLN.

Curry , cena 0,00 PLN za 20 g/1 opak., 100 g= 3,95 PLN.
Chili papryczka mielona , cena 0,00 PLN za 15 g/1 opak., 100 ...

Chili papryczka mielona , cena 0,00 PLN za 15 g/1 opak., 100 ...
Cynamon , cena 0,00 PLN za 20 g/1 opak., 100 g=3,45 PLN.

Cynamon , cena 0,00 PLN za 20 g/1 opak., 100 g=3,45 PLN.
House of Asia Liście Kaffiru , cena 3,00 PLN za 10 g/1 opak., ...

House of Asia Liście Kaffiru , cena 3,00 PLN za 10 g/1 opak., ...
Mleczko kokosowe , cena 3,00 PLN za 400 ml/1 pusz., 1 l=8,98 ...

Mleczko kokosowe , cena 3,00 PLN za 400 ml/1 pusz., 1 l=8,98 ...
Imbir do sushi , cena 4,00 PLN za 190 g/1 opak., 100 g=4,54 ...

Imbir do sushi , cena 4,00 PLN za 190 g/1 opak., 100 g=4,54 ...
Wasabi , cena 3,00 PLN za 43 g/1 opak., 100 g=9,28 PLN. 
Oferta ...

Wasabi , cena 3,00 PLN za 43 g/1 opak., 100 g=9,28 PLN. Oferta ...
Ocet ryżowy , cena 4,00 PLN za 250 ml/1 but., 100 ml=1,80 PLN. ...

Ocet ryżowy , cena 4,00 PLN za 250 ml/1 but., 100 ml=1,80 PLN. ...
Nori płatki z alg , cena 7,00 PLN za 10 szt./1 opak. 
Oferta ...

Nori płatki z alg , cena 7,00 PLN za 10 szt./1 opak. Oferta ...
Ryż do sushi , cena 3,00 PLN za 500 g/1 opak., 1 kg=6,66 PLN. ...

Ryż do sushi , cena 3,00 PLN za 500 g/1 opak., 1 kg=6,66 PLN. ...
Sos słodko-kwaśny , cena 3,00 PLN za 460 g/1 opak., 1 kg=7,59 ...

Sos słodko-kwaśny , cena 3,00 PLN za 460 g/1 opak., 1 kg=7,59 ...
Minichlebek Naan w stylu indyjskim , cena 4,00 PLN za 348 g/1 ...

Minichlebek Naan w stylu indyjskim , cena 4,00 PLN za 348 g/1 ...
Kiełki fasoli mung , cena 2,00 PLN za 330 g/1 opak., 1 kg=16,61 ...

Kiełki fasoli mung , cena 2,00 PLN za 330 g/1 opak., 1 kg=16,61 ...
Pędy bambusa , cena 2,00 PLN za 330 g/1 opak., 1 kg=13,83 PLN. ...

Pędy bambusa , cena 2,00 PLN za 330 g/1 opak., 1 kg=13,83 PLN. ...
Sajgonki lub minisajgonki , cena 4,00 PLN za 2x150 g/2x175 g/400 ...

Sajgonki lub minisajgonki , cena 4,00 PLN za 2x150 g/2x175 g/400 ...
Kanokwan Pasta , cena 3,00 PLN za 30/50 g/1 opak., 100 g=11,63/6,98 ...

Kanokwan Pasta , cena 3,00 PLN za 30/50 g/1 opak., 100 g=11,63/6,98 ...
Sos do dań z woka , cena 4,00 PLN za 490 g/1 opak., 1 kg=10,18 ...

Sos do dań z woka , cena 4,00 PLN za 490 g/1 opak., 1 kg=10,18 ...
Panierowany filet z kurczaka , cena 9,00 PLN za 500 g/1 opak., ...

Panierowany filet z kurczaka , cena 9,00 PLN za 500 g/1 opak., ...
Danie na patelnię , cena 7,00 PLN za 750 g/1 opak., 1 kg=10,65 PLN.

Danie na patelnię , cena 7,00 PLN za 750 g/1 opak., 1 kg=10,65 PLN.
Tofu marynowane* , cena 5,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=14,98 ...

Tofu marynowane* , cena 5,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=14,98 ...
Kremowy deser hiszpański , cena 3,00 PLN za 130/140 g/1 opak., ...

Kremowy deser hiszpański , cena 3,00 PLN za 130/140 g/1 opak., ...
Mieszanka przekąsek , cena 4,00 PLN za 300 g/1 opak., 1 kg=16,63 ...

Mieszanka przekąsek , cena 4,00 PLN za 300 g/1 opak., 1 kg=16,63 ...
Hiszpańskie lody karmelowe z kremem , cena 7,00 PLN za 500 ...

Hiszpańskie lody karmelowe z kremem , cena 7,00 PLN za 500 ...
Sok z klementynek , cena 3,00 PLN za 750 ml/1 opak., 1 l=5,32 ...

Sok z klementynek , cena 3,00 PLN za 750 ml/1 opak., 1 l=5,32 ...
Migdały Marcona , cena 12,00 PLN za 175 g/1 opak., 100 g=7,42 ...

Migdały Marcona , cena 12,00 PLN za 175 g/1 opak., 100 g=7,42 ...
Deser flan , cena 3,00 PLN za 6x100 g/1 opak., 1 kg=5,65 PLN. ...

Deser flan , cena 3,00 PLN za 6x100 g/1 opak., 1 kg=5,65 PLN. ...
Ballino Sorbet , cena 5,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=11,98 ...

Ballino Sorbet , cena 5,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=11,98 ...
Turron , cena 11,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=6,00 PLN. 
Oferta ...

Turron , cena 11,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=6,00 PLN. Oferta ...
Cieciorka gotowana , cena 2,00 PLN za 540 g/1 opak., 1 kg=7,48 ...

Cieciorka gotowana , cena 2,00 PLN za 540 g/1 opak., 1 kg=7,48 ...
Damm Estrella , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=5,58 PLN. ...

Damm Estrella , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=5,58 PLN. ...
Zielone oliwki w oleju słonecznikowym , cena 3,00 PLN za 200 ...

Zielone oliwki w oleju słonecznikowym , cena 3,00 PLN za 200 ...
Oliwki olbrzymie z pestką , cena 13,00 PLN za 950 g/1 opak., ...

Oliwki olbrzymie z pestką , cena 13,00 PLN za 950 g/1 opak., ...
Oliwki , cena 2,00 PLN za 350/410 g/1 opak., 1 kg=16,60/14,65 ...

Oliwki , cena 2,00 PLN za 350/410 g/1 opak., 1 kg=16,60/14,65 ...
Tortilla , cena 6,00 PLN za 500 g/1 opak., 1 kg=13,98 PLN. 
Oferta ...

Tortilla , cena 6,00 PLN za 500 g/1 opak., 1 kg=13,98 PLN. Oferta ...
Oliwa Extra Virgin , cena 19,00 PLN za 750 ml/1 but., 1 l=26,65 ...

Oliwa Extra Virgin , cena 19,00 PLN za 750 ml/1 but., 1 l=26,65 ...
Przecier pomidorowy , cena 6,00 PLN za 570 g/1 opak., 1 kg=12,26 ...

Przecier pomidorowy , cena 6,00 PLN za 570 g/1 opak., 1 kg=12,26 ...
Sos Piri-piri , cena 2,00 PLN za 195 ml/1 but., 100 ml=1,53 ...

Sos Piri-piri , cena 2,00 PLN za 195 ml/1 but., 100 ml=1,53 ...
Gazpacho , cena 5,00 PLN za 1l/1 opak. 
Oferta ważna od 2.05 ...

Gazpacho , cena 5,00 PLN za 1l/1 opak. Oferta ważna od 2.05 ...
Pizza Chorizo , cena 3,00 PLN za 330 g/1 opak., 1 kg=12,09 PLN. ...

Pizza Chorizo , cena 3,00 PLN za 330 g/1 opak., 1 kg=12,09 PLN. ...
Grzanki śródziemnomorskie , cena 2,00 PLN za 160 g/1 opak., ...

Grzanki śródziemnomorskie , cena 2,00 PLN za 160 g/1 opak., ...
Napój cytrynowy , cena 1,00 PLN za 330 ml/1 pusz., 1 l=3,91 PLN.

Napój cytrynowy , cena 1,00 PLN za 330 ml/1 pusz., 1 l=3,91 PLN.
Tuńczyk w oleju , cena 21,00 PLN za 900 g/1 opak., 1 kg=33,83 ...

Tuńczyk w oleju , cena 21,00 PLN za 900 g/1 opak., 1 kg=33,83 ...
Ser Manchego , cena 11,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=4,80 PLN. ...

Ser Manchego , cena 11,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=4,80 PLN. ...
Ser Mahon , cena 9,00 PLN za 270 g/1 opak., 1 kg=37,00 PLN. ...

Ser Mahon , cena 9,00 PLN za 270 g/1 opak., 1 kg=37,00 PLN. ...
Zestaw serów , cena 9,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 g=6,66 PLN. ...

Zestaw serów , cena 9,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 g=6,66 PLN. ...
Biały tuńczyk w oliwie z oliwek , cena 24,00 PLN za 415 g/1 ...

Biały tuńczyk w oliwie z oliwek , cena 24,00 PLN za 415 g/1 ...
Filety z makreli w stylu iberyjskim , cena 3,00 PLN za 110 g/1 ...

Filety z makreli w stylu iberyjskim , cena 3,00 PLN za 110 g/1 ...
Omułki śródziemnomorskie , cena 3,00 PLN za 115 g/1 opak., ...

Omułki śródziemnomorskie , cena 3,00 PLN za 115 g/1 opak., ...
Krewetki w przyprawach , cena 14,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 ...

Krewetki w przyprawach , cena 14,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 ...
Kalmary w sosie , cena 6,00 PLN za 3x80 g/1 opak., 100 g=2,91 PLN.

Kalmary w sosie , cena 6,00 PLN za 3x80 g/1 opak., 100 g=2,91 PLN.
Sardynki w sosie pomidorowym w oliwie , cena 4,00 PLN za 2x88 ...

Sardynki w sosie pomidorowym w oliwie , cena 4,00 PLN za 2x88 ...
Owoce morza , cena 7,00 PLN za 270 g/1 opak., 1 kg=29,59 PLN. ...

Owoce morza , cena 7,00 PLN za 270 g/1 opak., 1 kg=29,59 PLN. ...
Sardele z czosnkiem i pietruszką , cena 6,00 PLN za 110 g/1 ...

Sardele z czosnkiem i pietruszką , cena 6,00 PLN za 110 g/1 ...
Sałatka z owoców morza , cena 11,00 PLN za 400 g/1 opak., ...

Sałatka z owoców morza , cena 11,00 PLN za 400 g/1 opak., ...
Kałamarnice w cieście , cena 6,00 PLN za 500 g/1 opak., 1 ...

Kałamarnice w cieście , cena 6,00 PLN za 500 g/1 opak., 1 ...
Kawałki kalmarów , cena 9,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=24,98 ...

Kawałki kalmarów , cena 9,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=24,98 ...
Szynka wieprzowa, krojona , cena 14,00 PLN za 240 g/1 opak., ...

Szynka wieprzowa, krojona , cena 14,00 PLN za 240 g/1 opak., ...
Szynka krojona Jamon Serrano Gran Reserva , cena 5,00 PLN za ...

Szynka krojona Jamon Serrano Gran Reserva , cena 5,00 PLN za ...
Kiełbasa Chorizo , cena 5,00 PLN za 280 g/1 opak., 1 kg=19,82 ...

Kiełbasa Chorizo , cena 5,00 PLN za 280 g/1 opak., 1 kg=19,82 ...
Minichorizo paprykowe , cena 3,00 PLN za 80 g/1 opak., 100 g=4,99 ...

Minichorizo paprykowe , cena 3,00 PLN za 80 g/1 opak., 100 g=4,99 ...
Daktyle z boczkiem , cena 7,00 PLN za 160 g/1 opak., 100 g=4,99 ...

Daktyle z boczkiem , cena 7,00 PLN za 160 g/1 opak., 100 g=4,99 ...
Fuet , cena 5,00 PLN za 170 g/1 opak., 100 g=3,26 PLN. 
Oferta ...

Fuet , cena 5,00 PLN za 170 g/1 opak., 100 g=3,26 PLN. Oferta ...
Kiełbasa Chorizo , cena 12,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=32,48 ...

Kiełbasa Chorizo , cena 12,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=32,48 ...
Kiełbasa surowa z Pages , cena 8,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 ...

Kiełbasa surowa z Pages , cena 8,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 ...
Schab , cena 4,00 PLN za 125 g/1 opak., 100 g=3,99 PLN. 
Oferta ...

Schab , cena 4,00 PLN za 125 g/1 opak., 100 g=3,99 PLN. Oferta ...
Salami Iberico-Chorizo , cena 4,00 PLN za 100 g/1 opak. 
Oferta ...

Salami Iberico-Chorizo , cena 4,00 PLN za 100 g/1 opak. Oferta ...
Off Spray przeciw komarom , cena 5,00 PLN za 100 g/1 opak.

Off Spray przeciw komarom , cena 5,00 PLN za 100 g/1 opak.
Saguaro Woda mineralna gazowana , cena 0,00 PLN za 1,5 l/1 opak., ...

Saguaro Woda mineralna gazowana , cena 0,00 PLN za 1,5 l/1 opak., ...
Pikok Parówki drobiowo-wieprzowe , cena 3,00 PLN za 750 g/1 ...

Pikok Parówki drobiowo-wieprzowe , cena 3,00 PLN za 750 g/1 ...
Ryż parboiled , cena 0,00 PLN za 4x100 g/1 opak., 1 kg=2,48 PLN.

Ryż parboiled , cena 0,00 PLN za 4x100 g/1 opak., 1 kg=2,48 PLN.
Orlando Przysmak dla psów , cena 4,00 PLN za 400 g/1 opak., ...

Orlando Przysmak dla psów , cena 4,00 PLN za 400 g/1 opak., ...
Sweet Cat Karma dla kota z baraniną lub rybą , cena 1,00 PLN ...

Sweet Cat Karma dla kota z baraniną lub rybą , cena 1,00 PLN ...
Sweet Cat Żwirek silikonowy dla kota , cena 10,00 PLN za 3,8 ...

Sweet Cat Żwirek silikonowy dla kota , cena 10,00 PLN za 3,8 ...
Bellosan Kiełbasa dla psa , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., ...

Bellosan Kiełbasa dla psa , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., ...
Coshida Karma dla kota Premium , cena 0,00 PLN za 100 g/1 opak. ...

Coshida Karma dla kota Premium , cena 0,00 PLN za 100 g/1 opak. ...
Cien Mus lub masło do ciała , cena 6,00 PLN za 250 g/1 opak., ...

Cien Mus lub masło do ciała , cena 6,00 PLN za 250 g/1 opak., ...
Cien Peeling cukrowy lub solny , cena 7,00 PLN za 225 g/1 opak., ...

Cien Peeling cukrowy lub solny , cena 7,00 PLN za 225 g/1 opak., ...
Cien Maseczka , cena 0,00 PLN za 10 ml/1 opak., 100 ml=7,90 PLN.

Cien Maseczka , cena 0,00 PLN za 10 ml/1 opak., 100 ml=7,90 PLN.
Cien Płyn do kąpieli , cena 3,00 PLN za 1,5 l/1 but., 1 l=2,66 PLN.

Cien Płyn do kąpieli , cena 3,00 PLN za 1,5 l/1 but., 1 l=2,66 PLN.
Cien Mleczko oczyszczające lub płyn micelarny , cena 3,00 ...

Cien Mleczko oczyszczające lub płyn micelarny , cena 3,00 ...
Bebiprima Danie , cena 3,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=1,40 ...

Bebiprima Danie , cena 3,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=1,40 ...
Bebiprima Danie , cena 2,00 PLN za 190 g/1 opak., 100 g=1,47 ...

Bebiprima Danie , cena 2,00 PLN za 190 g/1 opak., 100 g=1,47 ...
Bebiprima Danie , cena 3,00 PLN za 220 g/1 opak., 100 g=1,41 ...

Bebiprima Danie , cena 3,00 PLN za 220 g/1 opak., 100 g=1,41 ...
Bobovita Warzywa , cena 0,00 PLN za 250 g 
*Cena przy zakupie ...

Bobovita Warzywa , cena 0,00 PLN za 250 g *Cena przy zakupie ...
Bebiko 4/5 , cena 32,00 PLN za 800 g/1 opak., 1 kg=41,11 PLN.

Bebiko 4/5 , cena 32,00 PLN za 800 g/1 opak., 1 kg=41,11 PLN.
Saguaro Woda źródlana, niegazowana dla dzieci , cena 0,00 ...

Saguaro Woda źródlana, niegazowana dla dzieci , cena 0,00 ...
Polmlek Fiko Ser dla dzieci , cena 2,00 PLN za 150 g/1 opak., ...

Polmlek Fiko Ser dla dzieci , cena 2,00 PLN za 150 g/1 opak., ...
Sugarland Żelki z sokiem owocowym , cena 3,00 PLN za 200 g/1 ...

Sugarland Żelki z sokiem owocowym , cena 3,00 PLN za 200 g/1 ...
Naturis Napój owocowy Smothie , cena 1,00 PLN za 250 ml/1 but., ...

Naturis Napój owocowy Smothie , cena 1,00 PLN za 250 ml/1 but., ...
Pomysł na każdy dzień Hummus , cena 3,00 PLN za 160 g/1 opak., ...

Pomysł na każdy dzień Hummus , cena 3,00 PLN za 160 g/1 opak., ...
Pomysł na każdy dzień Krewetki w sosie , cena 7,00 PLN za ...

Pomysł na każdy dzień Krewetki w sosie , cena 7,00 PLN za ...
Pomysł na każdy dzień Sałatka , cena 1,00 PLN za 150 g/1 ...

Pomysł na każdy dzień Sałatka , cena 1,00 PLN za 150 g/1 ...
Pomysł na każdy dzień Pizza , cena 6,00 PLN za 310-360 g/1 ...

Pomysł na każdy dzień Pizza , cena 6,00 PLN za 310-360 g/1 ...
Pomysł na każdy dzień Sałatka bulgur , cena 4,00 PLN za ...

Pomysł na każdy dzień Sałatka bulgur , cena 4,00 PLN za ...
Toppo Bagietka z ziołami lub z czosnkiem , cena 2,00 PLN za ...

Toppo Bagietka z ziołami lub z czosnkiem , cena 2,00 PLN za ...
Ryneczek Lidla Mix Sałat , cena 3,00 PLN za 110 g/120 g/1 opak., ...

Ryneczek Lidla Mix Sałat , cena 3,00 PLN za 110 g/120 g/1 opak., ...
Jacobs Kronung Kawa rozpuszczalna , cena 14,00 PLN za 150 g/1 ...

Jacobs Kronung Kawa rozpuszczalna , cena 14,00 PLN za 150 g/1 ...
Crownfield Poduszeczki z nadzieniem , cena 3,00 PLN za 375 g/1 ...

Crownfield Poduszeczki z nadzieniem , cena 3,00 PLN za 375 g/1 ...
Tymbark Napój , cena 2,00 PLN za 2 l/1 but., 1 l=1,50 PLN. ...

Tymbark Napój , cena 2,00 PLN za 2 l/1 but., 1 l=1,50 PLN. ...
Świeży Pomysł na każdy dzień Sok owocowy NFC , cena 1,00 ...

Świeży Pomysł na każdy dzień Sok owocowy NFC , cena 1,00 ...
Schweppes Napój gazowany , cena 2,00 PLN za 1,75 l/1 but., ...

Schweppes Napój gazowany , cena 2,00 PLN za 1,75 l/1 but., ...
Siti Oranżada czerwona , cena 1,00 PLN za 1,5 l/1 but., 1 l=0,99 PLN.

Siti Oranżada czerwona , cena 1,00 PLN za 1,5 l/1 but., 1 l=0,99 PLN.
Veroni Woda funkcjonalna Energy lub Hydration , cena 1,00 PLN ...

Veroni Woda funkcjonalna Energy lub Hydration , cena 1,00 PLN ...
Raid Urządzenie elektryczne przeciw komarom z wkładem , cena ...

Raid Urządzenie elektryczne przeciw komarom z wkładem , cena ...
Raid Wkładki do urządzenia elektrycznego przeciw komarom , ...

Raid Wkładki do urządzenia elektrycznego przeciw komarom , ...
Raid Spray na insekty , cena 11,00 PLN za 400 ml/1 opak., 1 ...

Raid Spray na insekty , cena 11,00 PLN za 400 ml/1 opak., 1 ...
Raid Zawieszki papierowe przeciw molom , cena 3,00 PLN za 4 ...

Raid Zawieszki papierowe przeciw molom , cena 3,00 PLN za 4 ...
Raid Urządzenie elektryczne z płynem 30 nocy , cena 9,00 PLN ...

Raid Urządzenie elektryczne z płynem 30 nocy , cena 9,00 PLN ...
Raid Płyn do urządzenia elektycznego 45 nocy , cena 17,00 ...

Raid Płyn do urządzenia elektycznego 45 nocy , cena 17,00 ...
Raid na mole spożywcze , cena 10,00 PLN za 3 szt./ 1 opak. ...

Raid na mole spożywcze , cena 10,00 PLN za 3 szt./ 1 opak. ...
Spirala na insekty , cena 5,00 PLN za 10 szt./1 opak. 
Oferta ...

Spirala na insekty , cena 5,00 PLN za 10 szt./1 opak. Oferta ...
Chipsy karbowane , cena 2,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 g=1,43 PLN.

Chipsy karbowane , cena 2,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 g=1,43 PLN.
Paluszki solone XXL , cena 1,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=0,90 ...

Paluszki solone XXL , cena 1,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=0,90 ...
Alesto Orzechy makadamia prażone i solone , cena 15,00 PLN ...

Alesto Orzechy makadamia prażone i solone , cena 15,00 PLN ...
Alesto Pistacje bez soli , cena 17,00 PLN za 250 g/1 opak., ...

Alesto Pistacje bez soli , cena 17,00 PLN za 250 g/1 opak., ...
Alesto Mieszanka bakaliowa , cena 8,00 PLN za 200 g/1 opak., ...

Alesto Mieszanka bakaliowa , cena 8,00 PLN za 200 g/1 opak., ...
Gold Piwo niepasteryzowane , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 but., ...

Gold Piwo niepasteryzowane , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 but., ...
Argus Piwo , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 pusz., 1 l=2,98 PLN. ...

Argus Piwo , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 pusz., 1 l=2,98 PLN. ...
El Bravos Piwo o smaku tequili , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 but., ...

El Bravos Piwo o smaku tequili , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 but., ...
Argus Piwo mocne lub Premium , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 opak., ...

Argus Piwo mocne lub Premium , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 opak., ...
Perlenbacher Piwo , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=4,78 PLN.

Perlenbacher Piwo , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=4,78 PLN.
Złote Lwy , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 but., 1 l=4,98 PLN. 
*Cena ...

Złote Lwy , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 but., 1 l=4,98 PLN. *Cena ...
Miłosław Piwo Blond Ale , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 opak., ...

Miłosław Piwo Blond Ale , cena 2,00 PLN za 500 ml/1 opak., ...
Podpałka do grilla , cena 0,00 PLN za

Podpałka do grilla , cena 0,00 PLN za
Kubeczki plastikowe , cena 3,00 PLN za 50 szt./ 1 opak. 
Oferta ...

Kubeczki plastikowe , cena 3,00 PLN za 50 szt./ 1 opak. Oferta ...
Talerze jednorazowe z motywem lub plastikowe, płytkie , cena ...

Talerze jednorazowe z motywem lub plastikowe, płytkie , cena ...
Słomki do napojów , cena 3,00 PLN za 75/100 szt./1 opak. 
Oferta ...

Słomki do napojów , cena 3,00 PLN za 75/100 szt./1 opak. Oferta ...
Tacki aluminowe , cena 9,00 PLN za 10 szt./1 opak. 
Oferta ...

Tacki aluminowe , cena 9,00 PLN za 10 szt./1 opak. Oferta ...
Grillmeister Sztućce jednorazowe , cena 2,00 PLN za 25 szt./1 ...

Grillmeister Sztućce jednorazowe , cena 2,00 PLN za 25 szt./1 ...
Podpałka w płynie , cena 4,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=9,98 PLN.

Podpałka w płynie , cena 4,00 PLN za 500 ml/1 opak., 1 l=9,98 PLN.

Przegladaj

 Gazetki  Marki