Lidl Tydzień Amerykański 2014 gazetka Od 30 czerwca - Tak smakuje USA, promocje spożywcze
Nuggetsy z kurczaka, Popcorn w czekoladzie, Ciasteczka, Ciasto w stylu amerykańskim, Lody, Chipsy amerykańskie, Pianki marshmallows, Syrop klonowy, Pizza, Napój, Sok wieloowocowy,
Promocyjna gazetka Lidl
![]() Pizza , cena 5,55 PLN za 450/460 g, 1kg=12,33/12,07 PLN. - ... Pizza |
![]() Ciasteczka , cena 4,99 PLN za 175/200 g, 1kg=2,85/2,50 PLN. ... Ciasteczka |
![]() Masło orzechowe , cena 8,88 PLN za 454 g, 1kg=19,56 PLN. - ... Masło orzechowe |
|||
![]() Mix przekąsek , cena 11,99 PLN za 450 g, 1kg=26,64 PLN. - ... Mix przekąsek |
![]() Nuggetsy z kurczaka , cena 7,99 PLN za 300 g, 1kg=26,63 PLN. ... Nuggetsy z kurczaka |
![]() Sosy amerykańskie , cena 4,99 PLN za 480/490/500 ml, 1L=10,40/10,18/9,98 ... Sosy amerykańskie |
|||
![]() Kamis mieszanka przyprawowa , cena 1,59 PLN za 20 g, 100g=7,95 ... Kamis mieszanka |
![]() Bułki do hamburgerów , cena 3,99 PLN za 300 g, 1kg=13,30 PLN. ... Bułki do hamburgerów |
![]() Jogurt , cena 1,49 PLN za 150 g, 100g=0,99 PLN. - ROZPIEŚĆ ... Jogurt |
|||
![]() Jogurt , cena 1,99 PLN za 175 g, 100g=1,14 PLN. - IDEALNY ... Jogurt |
![]() Syrop klonowy , cena 17,99 PLN za 250 ml, 100ml=7,20 PLN. - ... Syrop klonowy |
![]() Napój , cena 3,49 PLN za 1L - IDEALNE DLA TYCH, KTÓRZY POTRZEBUJĄ ... Napój |
|||
![]() Sok wieloowocowy , cena 5,99 PLN za 750 ml, 1L=7,99 PLN. - ... Sok wieloowocowy |
![]() Lody , cena 8,49 PLN za 500 ml, 1L=16,98 PLN. - PYSZNE LODY ... Lody |
![]() Orzechy pekan , cena 13,99 PLN za 200 g, 100g=7,00 PLN. - ... Orzechy pekan |
|||
![]() Lody na patyku , cena 5,99 PLN za 243 g, 100g=2,47 PLN. - ... Lody na patyku |
![]() Pianki marshmallows , cena 4,49 PLN za 300 g, 1kg=14,97 PLN. ... Pianki marshmallows |
![]() Deser sernikowy , cena 5,99 PLN za 2x100 g, 100g=3,00 PLN. - ... Deser sernikowy |
|||
![]() Popcorn w czekoladzie , cena 3,99 PLN za 130 g, 100g=3,07 PLN. ... Popcorn w czekoladzie |
![]() Popcorn , cena 4,49 PLN za 3x100 g, 1kg=14,97 PLN. - CHRUPIĄCY ... Popcorn |
![]() Żelki Jelly beans , cena 4,99 PLN za 250 g, 100g=2,00 PLN. ... Żelki Jelly beans |
|||
![]() Chipsy amerykańskie , cena 3,99 PLN za 200g, 100g=2,00 PLN. ... Chipsy amerykańskie |
![]() Ciasto w stylu amerykańskim , cena 6,99 PLN za 400 g, 1kg=17,48 ... Ciasto w stylu amerykańskim |
![]() Bakalie karmelizowane , cena 5,99 PLN za 125/150/175 g, 100g=4,79/3,99/3,42 ... Bakalie karmelizowane |