Opinie o produktach z Lidla

Nota prawna

Serwis internetowy FanLIDLa.pl dalej określany jako "Serwis" został przygotowany przez z siedzibą w Warszawie określanego dalej jako "Wydawcę". Jest to niezależny, autorski serwis internetowy poświęcony tematyce zakupów w sklepach LIDL

Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych

Publikacje zamieszczone w Serwisie są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie zawartości Serwisu i/lub późniejsza publikacja w innych serwisach internetowych bez pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniona.

Niektóre elementy Serwisu mogą być własnością podmiotów trzecich i chronione są prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Informacje zaprezentowane w Serwisie są dostarczone w zastanej formie, bez żadnych gwarancji.

Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Pomimo, że Wydawca dokłada wszelkich starań, aby umieszczone w Serwisie informacje były ścisłe i aktualne, Wydawca nie daje gwarancji co do ich zgodności z aktualnym stanem.

Wydawca nie odpowiada na treść zamieszczoną w Serwisie przez innych użytkowników, np. w formie komentarzy czy wpisów na forum.

Przegladaj

 Gazetki  Marki