Opinie o produktach z Lidla

Superokazje na wiele produktów spożywczych - Lidl gazetka - oferta ważna od 13.02.2017

Superokazje Wiele produktów w supercenach w Lidlu od poniedziałku 13 lutego 2017. W ofercie znajdziemy m.in. mięsa i wędliny (filety z piersi kurczaka, frankfuterki z szynki, szynka szwarcwaldzka, kiełbasa krakowska), nabiał (jogurt smakowy, jogurt bez laktozy, serek wiejski naturalny, gouda), desery (Ferrero Raffaello, mus owocowy, rożki, pierniki z nadzieniem owocowym) czy napoje (napój gazowany, piwa, sok pomarańczowy, woda Nałęczowianka).
Rzeźnik Filety z piersi kurczaka XXL, Nałęczowianka Woda mineralna niegazowana, Ferrero Raffaello, Pomelo, Pikok Kabanosy, Pikok Sopocka w plastrach, Pikok Frankfurterki z szynki, Dulano Selection Szynka szwarcwaldzka, Pikok Kiełbasa krakowska sucha, Pikok Kindziuk, Bluedino Ser w plastrach, Zott Mozzarella XXL, Pilos Jogurt naturalny, Łaciaty Serek wiejski naturalny, Bluedino Gouda w kawałku, Pilos Twaróg wędzony, Pilos Jogurt bez laktozy, Milbona Śmietana Creme Fraiche, Pilos Śmietana 20% bez laktozy*, Piątnica Jogurt smakowy, Kubuś Play, Danone Danonki Mega, Danone Danio Serek o smaku waniliowym, Danone Danonki, Mus owocowy, Nautica Filety z makreli w sosie pomidorowym, Pikok Filet z kurczaka w plastrach, Pomysł na każdy dzień Zapiekanka, Tiradell Makaron 2-jajeczny krajanka XXL, Nautica Łosoś wędzony, Knorr Gorący kubek, Crunchips Meka Paka, Pamapol Fasolka po bretnońsku, Tiradell Makaron Spaghetti XXL, Ketchup Mc'Donalds, Ballino Rożki mix, Alesto Orzechy ziemne solone i prażone, Tastino Sasanki, Snickers, Tastino Celinki wafelki, Tastino Pierniki z nadzieniem owocowym, Tastino Benissimo Wafel z nadzieniem w czekoladzie, Bellosan Sucha karma dla psa, wołowo-drobiowa XXL, Colgate Szczoteczka do zębów Zig Zag, Whiskas Sucha karma dla kota, Wkłady do zniczy*, Cien Żel pod prysznic XXL, Tchibo Family Kawa ziarnista, Tastino Pierniki XXL, Madej Wróbel Kiełbasa krucha z galaretką, Chira Bukiet warzyw, Chira Włoszczyzna, Chira Mieszanka warzywna, Red Bull dwupak, Hortex Napój, Dizzy Sok pomarańczowy 100%, Schweppes Napój gazowany, Piwo Perlenbacher, Kasztelan Piwo niepasteryzowane,

Promocyjna gazetka Lidl

Rzeźnik Filety z piersi kurczaka XXL , cena 11,00 PLN za 1 ...
Rzeźnik Filety z piersi kurczaka XXL , cena 11,00 PLN za 1 ...
Rzeźnik Filety
Nałęczowianka Woda mineralna niegazowana , cena 1,00 PLN za ...
Nałęczowianka Woda mineralna niegazowana , cena 1,00 PLN za ...
Nałęczowianka
Ferrero Raffaello , cena 12,00 PLN za 230 g/1 opak., 100 g=5,65 PLN.
Ferrero Raffaello , cena 12,00 PLN za 230 g/1 opak., 100 g=5,65 PLN.
Ferrero Raffaello
Pomelo , cena 3,00 PLN za 1 kg
Pomelo , cena 3,00 PLN za 1 kg
Pomelo
Pikok Kabanosy , cena 4,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 g=3,33 PLN.
Pikok Kabanosy , cena 4,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 g=3,33 PLN.
Pikok Kabanosy
Pikok Sopocka w plastrach , cena 3,00 PLN za 130 g/1 opak., ...
Pikok Sopocka w plastrach , cena 3,00 PLN za 130 g/1 opak., ...
Pikok Sopocka w
Pikok Frankfurterki z szynki , cena 8,00 PLN za 450 g/1 opak., ...
Pikok Frankfurterki z szynki , cena 8,00 PLN za 450 g/1 opak., ...
Pikok Frankfurterki
Dulano Selection Szynka szwarcwaldzka , cena 9,00 PLN za 250 ...
Dulano Selection Szynka szwarcwaldzka , cena 9,00 PLN za 250 ...
Dulano Selection
Pikok Kiełbasa krakowska sucha , cena 3,00 PLN za 130 g/1 opak., ...
Pikok Kiełbasa krakowska sucha , cena 3,00 PLN za 130 g/1 opak., ...
Pikok Kiełbasa
Pikok Kindziuk , cena 4,00 PLN za 130 g/1 opak., 100 g=3,84 PLN.
Pikok Kindziuk , cena 4,00 PLN za 130 g/1 opak., 100 g=3,84 PLN.
Pikok Kindziuk
Bluedino Ser w plastrach , cena 14,00 PLN za 2x500 g/1 opak.
Bluedino Ser w plastrach , cena 14,00 PLN za 2x500 g/1 opak.
Bluedino Ser w plastrach
Zott Mozzarella XXL , cena 5,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=2,20 PLN.
Zott Mozzarella XXL , cena 5,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=2,20 PLN.
Zott Mozzarella
Pilos Jogurt naturalny , cena 1,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=2,50 ...
Pilos Jogurt naturalny , cena 1,00 PLN za 400 g/1 opak., 1 kg=2,50 ...
Pilos Jogurt naturalny
Łaciaty Serek wiejski naturalny , cena 1,00 PLN za 200 g/1 ...
Łaciaty Serek wiejski naturalny , cena 1,00 PLN za 200 g/1 ...
Łaciaty Serek wiejski
Bluedino Gouda w kawałku , cena 7,00 PLN za 500 g/1 opak., ...
Bluedino Gouda w kawałku , cena 7,00 PLN za 500 g/1 opak., ...
Bluedino Gouda w
Pilos Twaróg wędzony , cena 3,00 PLN za 300 g/1 opak., 1 kg=13,30 ...
Pilos Twaróg wędzony , cena 3,00 PLN za 300 g/1 opak., 1 kg=13,30 ...
Pilos Twaróg wędzony
Pilos Jogurt bez laktozy , cena 1,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 ...
Pilos Jogurt bez laktozy , cena 1,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 ...
Pilos Jogurt bez
Milbona Śmietana Creme Fraiche , cena 3,00 PLN za 200 g/1 opak., ...
Milbona Śmietana Creme Fraiche , cena 3,00 PLN za 200 g/1 opak., ...
Milbona Śmietana
Pilos Śmietana 20% bez laktozy* , cena 1,00 PLN za 150 g/1 ...
Pilos Śmietana 20% bez laktozy* , cena 1,00 PLN za 150 g/1 ...
Pilos Śmietana
Piątnica Jogurt smakowy , cena 1,00 PLN za 125 g/1 opak., 100 ...
Piątnica Jogurt smakowy , cena 1,00 PLN za 125 g/1 opak., 100 ...
Piątnica Jogurt
Kubuś Play , cena 1,00 PLN za 400 ml/1 but., 1 l=3,88 PLN. ...
Kubuś Play , cena 1,00 PLN za 400 ml/1 but., 1 l=3,88 PLN. ...
Kubuś Play
Danone Danonki Mega , cena 3,00 PLN za 4x90 g/1 opak., 1 kg=11,08 PLN.
Danone Danonki Mega , cena 3,00 PLN za 4x90 g/1 opak., 1 kg=11,08 PLN.
Danone Danonki Mega
Danone Danio Serek o smaku waniliowym , cena 1,00 PLN za 140 ...
Danone Danio Serek o smaku waniliowym , cena 1,00 PLN za 140 ...
Danone Danio Serek
Danone Danonki , cena 2,00 PLN za 4x50 g/1 opak., 100 g=1,20 PLN.
Danone Danonki , cena 2,00 PLN za 4x50 g/1 opak., 100 g=1,20 PLN.
Danone Danonki
Mus owocowy , cena 1,00 PLN za 100 g/1 opak. 
*Cena za 1 opakowanie ...
Mus owocowy , cena 1,00 PLN za 100 g/1 opak. *Cena za 1 opakowanie ...
Mus owocowy
Nautica Filety z makreli w sosie pomidorowym , cena 9,00 PLN ...
Nautica Filety z makreli w sosie pomidorowym , cena 9,00 PLN ...
Nautica Filety z
Pikok Filet z kurczaka w plastrach , cena 1,00 PLN za 75 g/1 ...
Pikok Filet z kurczaka w plastrach , cena 1,00 PLN za 75 g/1 ...
Pikok Filet z kurczaka
Pomysł na każdy dzień Zapiekanka , cena 1,00 PLN za 200 g/1 ...
Pomysł na każdy dzień Zapiekanka , cena 1,00 PLN za 200 g/1 ...
Pomysł na każdy
Tiradell Makaron 2-jajeczny krajanka XXL , cena 1,00 PLN za ...
Tiradell Makaron 2-jajeczny krajanka XXL , cena 1,00 PLN za ...
Tiradell Makaron
Nautica Łosoś wędzony , cena 9,00 PLN za 120 g/1 opak., 100 ...
Nautica Łosoś wędzony , cena 9,00 PLN za 120 g/1 opak., 100 ...
Nautica Łosoś
Knorr Gorący kubek , cena 1,00 PLN za 28/40 g/1 opak., 100 ...
Knorr Gorący kubek , cena 1,00 PLN za 28/40 g/1 opak., 100 ...
Knorr Gorący kubek
Crunchips Meka Paka , cena 3,00 PLN za 225 g/1 opak., 100 g=1,77 ...
Crunchips Meka Paka , cena 3,00 PLN za 225 g/1 opak., 100 g=1,77 ...
Crunchips Meka Paka
Pamapol Fasolka po bretnońsku , cena 3,00 PLN za 665 g/1 opak., ...
Pamapol Fasolka po bretnońsku , cena 3,00 PLN za 665 g/1 opak., ...
Pamapol Fasolka
Tiradell Makaron Spaghetti XXL , cena 1,00 PLN za 625 g/1 opak., ...
Tiradell Makaron Spaghetti XXL , cena 1,00 PLN za 625 g/1 opak., ...
Tiradell Makaron
Ballino Rożki mix , cena 4,00 PLN za 6x110 ml/1 opak., 1 kg=7,56 PLN.
Ballino Rożki mix , cena 4,00 PLN za 6x110 ml/1 opak., 1 kg=7,56 PLN.
Ballino Rożki mix
Alesto Orzechy ziemne solone i prażone , cena 2,00 PLN za 150 ...
Alesto Orzechy ziemne solone i prażone , cena 2,00 PLN za 150 ...
Alesto Orzechy ziemne
Tastino Sasanki , cena 3,00 PLN za 273 g/1 opak., 1 kg=12,05 PLN.
Tastino Sasanki , cena 3,00 PLN za 273 g/1 opak., 1 kg=12,05 PLN.
Tastino Sasanki
Snickers , cena 4,00 PLN za 5x50 g/1 opak., 100 g=2,00 PLN.
Snickers , cena 4,00 PLN za 5x50 g/1 opak., 100 g=2,00 PLN.
Snickers
Tastino Celinki wafelki , cena 3,00 PLN za 360 g/1 opak., 1 ...
Tastino Celinki wafelki , cena 3,00 PLN za 360 g/1 opak., 1 ...
Tastino Celinki
Tastino Pierniki z nadzieniem owocowym , cena 2,00 PLN za 240 ...
Tastino Pierniki z nadzieniem owocowym , cena 2,00 PLN za 240 ...
Tastino Pierniki
Tastino Benissimo Wafel z nadzieniem w czekoladzie , cena 3,00 ...
Tastino Benissimo Wafel z nadzieniem w czekoladzie , cena 3,00 ...
Tastino Benissimo
Bellosan Sucha karma dla psa, wołowo-drobiowa XXL , cena 23,00 ...
Bellosan Sucha karma dla psa, wołowo-drobiowa XXL , cena 23,00 ...
Bellosan Sucha karma
Colgate Szczoteczka do zębów Zig Zag , cena 4,00 PLN za 2 ...
Colgate Szczoteczka do zębów Zig Zag , cena 4,00 PLN za 2 ...
Colgate Szczoteczka
Whiskas Sucha karma dla kota , cena 11,00 PLN za 1,4 kg, 1 kg=8,56 ...
Whiskas Sucha karma dla kota , cena 11,00 PLN za 1,4 kg, 1 kg=8,56 ...
Whiskas Sucha karma
Wkłady do zniczy* , cena 4,00 PLN za 4 szt./1 opak. 
*Produkt ...
Wkłady do zniczy* , cena 4,00 PLN za 4 szt./1 opak. *Produkt ...
Wkłady do zniczy*
Cien Żel pod prysznic XXL , cena 4,00 PLN za 1 l/1 but. 
różne ...
Cien Żel pod prysznic XXL , cena 4,00 PLN za 1 l/1 but. różne ...
Cien Żel pod prysznic
Tchibo Family Kawa ziarnista , cena 6,00 PLN za 275 g/1 opak., ...
Tchibo Family Kawa ziarnista , cena 6,00 PLN za 275 g/1 opak., ...
Tchibo Family Kawa
Tastino Pierniki XXL , cena 5,00 PLN za 550 g/1 opak., 1 kg=9,80 PLN.
Tastino Pierniki XXL , cena 5,00 PLN za 550 g/1 opak., 1 kg=9,80 PLN.
Tastino Pierniki
Madej Wróbel Kiełbasa krucha z galaretką , cena 19,00 PLN za 1 kg
Madej Wróbel Kiełbasa krucha z galaretką , cena 19,00 PLN za 1 kg
Madej Wróbel Kiełbasa
Chira Bukiet warzyw , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., 1 kg=3,98 PLN.
Chira Bukiet warzyw , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., 1 kg=3,98 PLN.
Chira Bukiet warzyw
Chira Włoszczyzna , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., 1 kg=3,76 PLN.
Chira Włoszczyzna , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., 1 kg=3,76 PLN.
Chira Włoszczyzna
Chira Mieszanka warzywna , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., 1 ...
Chira Mieszanka warzywna , cena 1,00 PLN za 450 g/1 opak., 1 ...
Chira Mieszanka
Red Bull dwupak , cena 7,00 PLN za 2x250 ml/1 opak., 1 l=15,96 ...
Red Bull dwupak , cena 7,00 PLN za 2x250 ml/1 opak., 1 l=15,96 ...
Red Bull dwupak
Hortex Napój , cena 2,00 PLN za 1,75 l/1 but., 1 l=1,59 PLN.
Hortex Napój , cena 2,00 PLN za 1,75 l/1 but., 1 l=1,59 PLN.
Hortex Napój
Dizzy Sok pomarańczowy 100% , cena 4,00 PLN za 2 l/1 opak., ...
Dizzy Sok pomarańczowy 100% , cena 4,00 PLN za 2 l/1 opak., ...
Dizzy Sok pomarańczowy
Schweppes Napój gazowany , cena 0,00 PLN za 330 ml/1 pusz., ...
Schweppes Napój gazowany , cena 0,00 PLN za 330 ml/1 pusz., ...
Schweppes Napój
Piwo Perlenbacher , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 but., 1 l=3,58 PLN.
Piwo Perlenbacher , cena 1,00 PLN za 500 ml/1 but., 1 l=3,58 PLN.
Piwo Perlenbacher
Kasztelan Piwo niepasteryzowane , cena 2,00 PLN za 660 ml/1 ...
Kasztelan Piwo niepasteryzowane , cena 2,00 PLN za 660 ml/1 ...
Kasztelan Piwo niepasteryzowane


Forum: komentarze i opinie

  • 1"'`-- 2018.11.02 g. 03:00
    1
  • 1 2018.11.02 g. 03:00
    1
  • 1 2018.11.02 g. 03:00
    1)
  • 1 2018.11.02 g. 03:00
    1
  • 1) 2018.11.02 g. 03:00
    1
  • 1 2018.11.02 g. 03:00
    1

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Gazetki  Marki